אסנת שי - נטורופתית אירידיולוגית ורפלקסולוגית בכירה

אירידיולוגית מומלצת

אסנת, אירידיולוגית מומלצת ידועה באיכפתיות הגדולה, בתשומת הלב והיחס האישי. ראו המלצות מטופלים בראש העמוד או קראו ישירות בגוגל.


אירידיולוגיה

אירידיולוגיה הינה שיטת אבחון לפי קשתית העין (ביוונית איריס=קשתית, לוגיה=תורה).

שיטת אבחון זו מבוססת על מדע ופילוסופיה כאחד.

מדע-מאחר והסימנים ניתנים לאבחנה מדויקת.

ופילוסופיה-מאחר והיא מושתתת על הידע והניתוח האישי של המאבחן.


זוהי שיטה לא פולשנית המאפשרת להתבונן דרך הקשתית (החלק הצבעוני של העין) אל תוך הגוף ולזהות את מצבו הפיזי, הרגשי והמנטלי של המטופל על פי צבע,צפיפות הרקמה וסימנים שונים בקשתית העין(החלק הצבעוני של העין).


האירידיולוגיה היא שיטה המאפשרת למטפל לראות את הגנטיקה של האדם, את התכונות המולדות ולהעריך את תפקודם של האיברים השונים בגוף.


ניתן לראות את החולשות המולדות,דלקות,שינויים במבנה הרקמה,נטיות למחלות מסוימות ומצבים של רעלים בגוף דרך ניתוח סימנים שונים שמופיעים באיריס-קשתית העין.


מעל לכל, ניתן לראות בקשתית העין את אורח חייו של האדם ואת הנזקים הנגרמים כתוצאה מאורח חיים קלוקל.


הרפואה המערבית נעזרת באבחון מחלות בעיקר במעבדות, צילומים ושיטות שרובן יקרות וחלקן פולשניות.


האירידיולוגיה מאפשרת אבחון לא פולשני, בזמן קצר וללא כאב בעזרת מכשור פשוט.


האירידיולוגיה לא מתיימרת לראות בעין מחלות-היא כן רואה סימנים המעידים על שינויים ברקמות ובאיברים שונים,שינויים שבסופו של תהליך יביאו לידי התפתחות מחלות שונות באורגניזם.


למרות שאנו מתייחסים לסימנים בעין, אין אנו ניגשים לעין כאיבר ראיה, אין אנו מטפלים בבעיות ראיה,אלא אנו מתייחסים לאיריס כאיבר שמשקף את כל איברי הגוף והמערכות השונות כולל את מערכת הראיה.


יתרון נוסף באבחון אירידיולוגי הוא האפשרות לראות את הנטייה לבעיה מסוימת זמן רב לפני שהיא מתרחשת בגוף,הווה אומר- רפואה מונעת.אירידיולוגית


ההיסטוריה של האירידיולוגיה


חקר הסימנים בעין החל כבר לפני אלפי שנים במזרח אולם פעילות אינטנסיבית יותר החלה במאה השש עשרה.


חוקרים גרמנים פרסמו מאמרים בנושא "סימנים בעין" אולם התנופה הרצינית החלה עם מחקרו של ד"ר Ignatz von Peczely

(1826-1911) רופא הונגרי. בגיל 11 von Peczely ניסה לשחרר ינשוף ממלכודת שבה הוא נלכד בגינתו ושבר את רגלו.


זמן קצר לאחר ששחרר אותו וטיפל ברגל השבורה,הנער הצעיר שם לב שהופיע סימן שחור בחלק התחתון באיריס של הינשוף.


הוא טיפל בחיה הפצועה מספר שבועות ולאחר שהרגל החלימה הוא שם לב שהסימן בעין שינה את הצבע והצורה .


כך הוא הגיע למסקנה שיש קשר בין מה שקרה ברגל לבין הסימנים בעין ובבגרותו סיים לימודי רפואה והחל לחקור את הנושא והניח את היסודות לאירידיולוגיה המודרנית.


במקביל החלו רופאים וחוקרים ממדינות שונות לחקור את הקשר בין סימנים בעין לבין איברי הגוף ובמשך הזמן הם פיתחו מאין מפה פנימית של העין, מפה טופוגרפית של כל איברי הגוף על פי המיקום שלהם.


פענוח הסימנים בהתאם למקום הימצאותם והסימנים השונים על מיקומים אלה הם שנותנים לנו את תמונת המצב של הגוף.


ד”ר ברנרד ג’נסן, שנחשב היום לאבי האירידיולוגיה המודרנית ,היה הראשון שצייר את המפה האירידולוגית שבה הוא מיפה את כל האזורים על פני שתי הקרניות של האדם שבהם משתקפים כל איברי הגוף.


לכל איבר המיקום שלו, וכאשר סימן מסוים מופיע על גבי איבר מסוים המופיע במפה אפשר להסיק את ההשפעה שיש לגנטיקה, סביבה, תזונה, רעלים ועוד על אותו איבר.


יש מקרים בהם לפי הסימנים האירידיולוגיים אני אירידיאולוגית השולחת מטופלים לבדיקות ספציפיות בקופת החולים למרות שרופא המשפחה לא אבחן או חשב שבדיקה כזו נחוצה. 


מפה אירידיולוגית


סקלרולוגיה - אבחון בלובן העין

לסימנים האדומים, הצהובים, הכחולים והאפורים המופיעים על הסקלרה משמעות רבה והם משקפים תהליכים פתולוגיים המתרחשים ברגע זה.

קיימות מפות עתיקות מימי הפרעונים וימי סין העתיקה המצביעות על מיקום איברים פנימיים על גבי הלובן. בעזרת המפה המודרנית ניתן לאתר בקלות תהליך פתולוגי בהתהוות מה שיקח זמן רב לאתר בבדיקות מעבדה.

השילוב בין אבחון בלובן העין לבין אירידיולוגיה מאפשר תמונה שלימה המעידה גם על גנטיקה ומבנה וגם על בעיות נרכשות.

השיטה מדויקת ומאפשרת לראות באמצעות הסימנים על הלובן טראומות, פרזיטים וסוגיהם, פציעות באיברים, מחלות כבד, נזק לרקמות ורעילות מנטילת תרופות, עישון, סמים וקרינה על כל סוגיה, חילוף חומרים לקוי, חולשת מערכת החיסון, מחלות כלי דם ולב כולל שבץ לב צפוי ושבץ מוחי צפוי, התפתחות גידולים שפירים וממאירים ועוד.

שתי השיטות מאפשרות לזהות את מצבו הפיסי של הגוף, חולשת האיברים, חולשת המערכות, מבנה מולד, נטיה גנטית ופוטנציאל הגוף לפתח מחלות.

לסיכום, אירידיולוגיה מאפשרת לראות נטייה גנטית למחלות והסימנים בלובן יעידו אם נטייה זו כבר באה לידי ביטוי או לא. זה מאפשר טיפול מונע בזמן.


צור קשר

058-4992020

logo בניית אתרים