אסנת שי - נטורופתית אירידיולוגית ורפלקסולוגית בכירה

אירידיולוגיה

שיטת אבחון לפי קשתית העין (ביוונית איריס=קשתית, לוגיה=תורה)

זוהי שיטה לא פולשנית המאפשרת להתבונן דרך הקשתית (החלק הצבעוני של העין) אל תוך הגוף. סימנים שונים, צפיפות רקמה וצבעים מעידים על מצבם של איברים, מערכות ובלוטות.

ד”ר ברנרד ג’נסן , שנחשב היום לאבי האירידיולוגיה המודרנית ,היה הראשון שצייר את המפה האירידולוגית שבה הוא מיפה את כל האזורים על פני שתי הקרניות של האדם שבהם משתקפים כל איברי הגוף. לכל איבר המיקום שלו, וכאשר סימן מסוים מופיע על גבי איבר מסוים המופיע במפה אפשר להסיק את ההשפעה שיש לגנטיקה, סביבה, תזונה, רעלים ועוד על אותו איבר.
יש מקרים בהם לפי הסימנים האירידיולוגיים אני שולחת מטופלים לבדיקות ספציפיות בקופת החולים למרות שרופא המשפחה לא אבחן או חשב שבדיקה כזו נחוצה. 

מפה אירידיולוגיתסקלרולוגיה

אבחון בלובן העין

לסימנים האדומים, הצהובים, הכחולים והאפורים המופיעים על הסקלרה משמעות רבה והם משקפים תהליכים פתולוגיים המתרחשים ברגע זה.

קיימות מפות עתיקות מימי הפרעונים וימי סין העתיקה המצביעות על מיקום איברים פנימיים על גבי הלובן. בעזרת המפה המודרנית ניתן לאתר בקלות תהליך פתולוגי בהתהוות מה שיקח זמן רב לאתר בבדיקות מעבדה.

השילוב בין אבחון בלובן העין לבין אירידיולוגיה מאפשר תמונה שלימה המעידה גם על גנטיקה ומבנה וגם על בעיות נרכשות.

השיטה מדויקת ומאפשרת לראות באמצעות הסימנים על הלובן טראומות, פרזיטים וסוגיהם, פציעות באיברים, מחלות כבד, נזק לרקמות ורעילות מנטילת תרופות, עישון, סמים וקרינה על כל סוגיה, חילוף חומרים לקוי, חולשת מערכת החיסון, מחלות כלי דם ולב כולל שבץ לב צפוי ושבץ מוחי צפוי, התפתחות גידולים שפירים וממאירים ועוד. שתי השיטות מאפשרות לזהות את מצבו הפיסי של הגוף, חולשת האיברים, חולשת המערכות, מבנה מולד, נטיה גנטית ופוטנציאל הגוף לפתח מחלות.

לסיכום, אירידיולוגיה מאפשרת לראות נטייה גנטית למחלות והסימנים בלובן יעידו אם נטייה זו כבר באה לידי ביטוי או לא. זה מאפשר טיפול מונע בזמן.

חזרה לעמוד ראשי


צור קשר

058-4992020

בניית אתרים - טואול