אסנת שי - נטורופתית אירידיולוגית ורפלקסולוגית בכירה

פרחי באך


השיטה פותחה על ידי ד"ר אדוארד באך רופא אנגלי נודע - חוקר, בקטריאולוג והומאופת. 
באך סיווג 38 מצבים נפשיים שונים וייצר תמציות פרחים בהתאמה. תמציות הפרחים מגיעים בצורת נוזל מדולל בדילול נמוך ומושרה באלכוהול לשימור. שיטת טיפול זו מציעה אפשרויות לטיפול במישור גוף - נפש. 

השיטה מבוססת על רפואת תדרים. מיצוי התדר האנרגטי של הצמח והכנסתו לבקבוק באמצעות מים ה"זוכרים" את התדר האנרגטי של הצמח. דילול התרכובת (כמו הומאופתיה) מאפשר זיכוך של התדר ולכן גם העצמה שלו.

תכונות אישיות, דפוסים, זכרונות, טראומות ורגשות שונים - נמצאים בגוף האדם בצורת תדרים אנרגטיים. ניתן לתקן תדרים שהשתבשו בעזרת שליחת תדרים מאוזנים אל המערכת.  תהליך השבת התדר שהשתבש לאיזונו נקרא - תהליך ההחלמה. התמציות מאזנות דפוסי חשיבה שליליים, אירועים טראומטיים וזכרונות מהעבר ומאפשרות למשתמשים בהן להתנקות ולהתאזן.

ד"ר באך כתב בספרו בשנת 1934 "פעולת התמציות היא להעלות את רמת הויברציות שלנו ולפתוח את הערוצים שלנו לקבלת האני הרוחני, להציף את הטבע שלנו בסגולה מיוחדת ... ולשטוף מאיתנו את הגורם היוצר נזק. התמציות מסוגלות לרומם את הטבע שלנו ולקרב אותנו לנשמתנו ועל ידי מעשה זה להביא אותנו לשלווה ולהקל על הכאב. התמציות מרפאות לא ע"י תקיפת המחלה אלא בהצפת הגוף בתנודות יפות של הטבע העליון שלנו, שבנוכחותן נמסות המחלות כמו שלג ביום שמש. אין ריפוי אמיתי אלא אם קיים שינוי בנקודת המבט, שלווה בנפש ושמחה פנימית".

התמציות בטוחות לשימוש ומתאימות לכולם כולל ילדים, נשים בהריון, קשישים ואף בעלי חיים. 

פרחי באך מתאימים לטיפול במצבים שונים כגון: פחדים וחרדות, דאגות יתר, חוסר ודאות, חוסר ענין בהווה, יאוש ודכאון, רגישות יתר להשפעות חיצוניות וחוסר בטחון, קושי בקבלת החלטות, בדידות, הפרעות קשב וריכוז, קשיי למידה, הפרעות שינה, אלימות ותוקפנות, בעיות אכילה,סטרס, תשישות, תקופות מעבר והסתגלות, חוסר סבלנות ועוד. 

חזרה לעמוד ראשי


צור קשר

058-4992020

logo בניית אתרים